سفیران ملل
خانه / اقامت ایتالیا / اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل نیاز به مراحل مختلف دارد. آیا از بروزترین قیمت اخذ ویزای کشورهای مختلف اطلاع دارید؟ آیا از انواع ویزای های مختلف و شرایط آن ها اطلاعی دارید؟
انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که افراد از آن طریق اقدام می کنند. یکی از این روش ها تحصیلات می باشد.
ویزای تحصیلی یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها برای سفر به کشورهای مختلف می باشد.
ورود به دانشگاه های کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا نیاز به اخذ اقامت آن کشورها دارد.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل

مراحل و نحوه گرفتن اخذ ویزا

برای گرفتن اخذ ویزا نیاز به مراحل مختلف دارد که در این متن به آن ها اشاره می کنیم:

  • مشاوره اولیه: اولین مرحله برای گرفتن اخذ ویزا نیاز به گرفتن مشاوره از متخصصان مجرب می باشد. قبل از هر چیز برای سفر به یک کشور، مقصد خود را مشخص کنید و پتانسیل های خود را شناسایی نمایید.
  • گرفتن وقت سفارت: دومین مرحله برای اخذ ویزای کشور مقصد، گرفتن وقت سفارت می باشد. بعد از بررسی شرایط کشور مورد نظر خود به سفارت آن کشور مراجعه کنید و خواسته خود را مطرح نمایید.
  • تکمیل مدارک: بهتر است برای تکمیل مدارک خود به دفاتر مهاجرتی معتبر مراجعه کنید تا برای گرفتن اخذ ویزا با مشکل مواجه نشوید.
  • پیگیری مصاحبه و اخذ ویزا: مرحله بعدی برای اخذ ویزا باید مصاحبه شوید تا توسط فرد مصاحبه گر صلاحیت شما تایید شود. بعد از تایید آن می توانید برای اخذ ویزای کشور مقصد اقدام کنید.
  • در هنگام اخذ ویزا، شرایط شما می تواند به نحوه اخذ آن کمک کند. برای مثال وضعیت تملک شما و میزان تحصیلات و یا این که از چه مهارت هایی برخوردار هستید، می تواند شرایط شما را برای اخذ ویزا راحت تر کند. علاوه بر این یادگیری زبان یکی دیگر از شرایطی است که به شما در گرفتن اخذ ویزا کمک زیادی به شما خواهد کرد.

انواع ویزای های مختلف

انواع ویزای های مختلف

ویزای های مختلفی وجود دارد که شما از طریق آن می توانید برای مهاجرت به کشور مورد نظر اقدام کنید.
از جمله ویزاهای مختلف می توان به ۵ مورد زیر اشاره کرد:

  1.  ویزای توریستی و گردشگری: یکی از معمولی ترین انواع ویزا، ویزای توریستی و گردشگری می باشد که برای مدت زمان کوتاهی به فرد داده می شود تا فرد در زمان اقامت در کشور مورد نظر خود از آن استفاده نماید.
  2.  ویزای دانشجویی یا ویزای تحصیلی: یکی از ویزاهای معتبر برای مهاجرت به کشورهای مختلفف ویزای دانشجویی و تحصیلی می باشد. برای استفاده از این ویزا، شما نیاز به گرفتن بورسیه از دانشگاه های معتبر دارید.
  3.  ویزای دیدار با نزدیکان: این ویزا برای مدت مشخص به منظور دیدار با اقوام به افراد داده می شود. شما با این ویزا می توانید برای مدت زمان معلومی به کشور مورد نظر خود سفر کنید.
  4.  ویزای کاری: یکی دیگر از ویزاهای معتبر، ویزای کاری می باشد. اگر شما قصد کار کردن در کشورهای مختلف را دارید و دعوت به کار شده ایید، می توانید از ویزای کاری استفاده نمایید.
  5.  ویزای تجاری و بازرگانی: مهم ترین نوع ویزا برای کشورهای مختلف، ویزای تجاری می باشد. این نوع ویزا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و از طریق آن می توانید برای گرفتن اقامت کشور مورد نظر خود اقدام کنید.

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل

بروزترین قیمت اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل

اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل نیاز به شرایط خاصی دارد.
قیمت ویزا با افزایش قیمت دلار روز به روز بیشتر می شود اما شما عزیزان می توانید با مراجعه به مراکز مهاجرتی ما به راحتی برای اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل اقدام کنید و کمترین هزینه را برای سفر به کشور مقصد بپردازید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com