سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اخذ اقامت در اروپا

اخذ اقامت در اروپا

در مورد اخذ اقامت در اروپا صرف اینکه به چه کشوری بیشتر برای زندگی کردن علاقه مند هستید میسر نمی شود شما باید با اطلاع از سبک زندگی و قوانین حاکم در هر کشور و تطابق آن با شرایط و موقعیت مالی خود در صدد انتخابی مناسب برآیید.
در این مطلب قصد داریم بپردازیم به ارزان ترین و ساده ترین کشورهای اروپایی جهت اخذ اقامت و توضیحاتی در این خصوص ارائه دهیم تا شاید با استناد به این عوامل بتوانیم در انتخاب کشور مناسب جهت اقامت به شما یاری رسانم.

اقامت در اروپا

اخذ اقامت در اروپا

در حال حاضر در سال۲۰۱۹ بهترین و راحت ترین روش جهت اخذ اقامت اروپا، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و کار و تحصیل پیشنهاد می شود.
البته شرایط افراد با توجه به موقعیت و شرایط مالی و تحصیلی متفاوت است که باید این مورد را هم در نظر گرفت.

اقامت در اروپا

از جمله کشورهای دارای ساده ترین روش اخذ اقامت در اروپا

همانطور که میدانید از طریق تمکن مالی و سرمایه گذاری و خرید ملک براحتی در کشورهای دیگر می توانید اقامت بگیرید.
که دلیل این موضوع به جهت ایجاد سودآوری و ایجاد اقتصادی پویا در کشور مقصد است که تمام کشورها جهت رشد اقتصادی کشور خودشان از این روش استقبال می کنند و مواضع سخت گیرانه خود را در این زمینه به حداقل رسانده اند.

 • کشور بلغارستان: برای گرفتن اقامت در این کشور کافی است از دولت ان کشور به مبلغ ۵۰۰۰۰۰ یورو اوراق قرضه به مدت ۵ سال خریداری نمایید.
 • یونان: برای دریافت ویزای ملقب به (D) می توانید بعد از سرمایه گذاری در زمینه خرید املاک به ارزش ۲۵۰۰۰۰ یورو اقدام به اخذ اقامت کنید.
 • قبرس: این کشور یه جزیره در سواحل مدیترانه است که تنها از ۱۲ درصد از کسانی که مشغول به کسب و کار در این منطقه هستند مالیات اخذ می شود برای گرفتن اقامت در این کشور باید ملکی به ارزش حدودا ۳۰۰۰۰۰ یورو خریداری کرده باشید.
 • موناکو: پس از اخذ اقامت در این کشور احتیاجی به پرداخت مالیات نیست و شهروندان می توانند آزادانه در کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشند، مالیات فقط شامل سرمایه و ثروت می شود.
 • جرسی: این کشور جزیره ای به علت داشتن آب و هوای بسیار مطلوب و میزان مالیات بسیار ناچیز مورد توجه بسیاری از افراد است، حداقل سرمایه لازم جهت اقامت در این کشور جزیره ای ۱۲۵۰۰۰پوند و حداکثر ۶۲۵۰۰۰پوند در سال شرط است.
 • بریتانیا: مقصدی جذاب و عالی جهت مهاجرت ثروتمندان است که به سیستم آموزش عالی و مدارس لاکچری علاقه مند هستند، البته کشوری نسبتا گران است، جهت اقامت در این کشور بر اساس درجه بندی به میزان سرمایه ۵ الی ۱۰ میلیون پوندی نیاز است.
 • لیتوانی: خرید ملک جهت اخذ اقامت در این کشور بهترین شیوه است که ارزش آن در کشور مقصد باید معادل ۲۵۰۰۰۰یورو باشد.
 • اسپانیا و پرتغال: شرایط اخذ اقامت هر دو کشور کاملا یکسان است شما باید در کشور مورد نظر ملکی به ارزش ۵۰۰۰۰۰یورو داشته باشید یا اینکه به ارزش ۲۰۰۰۰۰۰یورو اوراق قرضه خریداری نمایید.
 • مالت: برای اخذ اقامت در این کشور باید ملکی به ارزش ۲۷۵۰۰۰ یورو خریداری نمایید میزان مالیات پرداختی توسط کسانی که موفق به دریافت اقامت می شوند ۱۵ درصد است.
 • بلژیک: تنها در فاصله ۲ ماه از مهاجرت در این کشور قادر به دریافت اقامت خواهید شد و نیازی به سرمایه گذاری هم در این کشور ندارید به طوری که پس از یافتن شغل شما در حقیقت می توانید خود را شهروند آن کشور به حساب آورید.
 • اتریش: این کشور شامل ۱۰ نوع اقامت است که شما با انتخاب هر یک از این انواع روش ها حتی نیازی به سرمایه گذاری هم ندارید و آزادانه می توانید به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.
جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت به اروپا

شرایط اقامت به اروپا

گرفتن اقامت در هر کشور دارای شرایط خاص خود است که شرایط اقامت به اروپا …