سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اقامت اروپا از طریق کار

اقامت اروپا از طریق کار

از روش های بسیار آسان و سریع و مطمئن برای اقامت اروپا ، روش اقامت از طریق کار است، شخص با توجه به مهارت ها، حرفه و تحصیل مربوط به حرفه اش، می تواند اقامت کار دریافت کند.

اقامت اروپا

استقبال شدید برای اقامت اروپا

هر چقدر از اروپا و اتحادیه اروپا گفته شود باز هم چشم باید ببینید تا زیبایی هایش را حس کند، دلیل برای محبوبیت شهروندان کشورهای دیگر نسبت به اروپا آنقدر زیاد است که به طبیعت، اقتصاد، فرهنگ، مزایای مهاجرتی، اکتفا می شود.
این استقبال مردم کشورهای دیگر نسبت به اروپا هر ساله، بلکن هر روزه درحال افزایش است، چرا که هیچ کس از پیشرفت، شغل عالی، تفریح، درآمد خوب، زندگی ایده آل و آینده عالی فرزندان گریزان نیست.

مهاجرت کاری در اروپا

اکثریت مردم در مسیر مهاجرت، به اقامت دائم فکر می کنند و دنبال راه هایی هستند که سرانجام منجر به اخذ اقامت دائم شود.
در این مسیر که چندین راه تا مقصد وجود دارد، بهترین، ساده ترین، امن ترین، و ترجیحا کم هزینه ترین راه را انتخاب می کند تا در نهایت اقامت او تبدیل به تابعیت شود و به عنوان یک شهروند اروپایی از او یاد شود.
حال اگر فرد، مجوز کار در کشور اروپایی مربوطه را داشته باشد، به راحتی می تواند با مهاجرت کاری، به هدف خود برسد.

روند اقامت کاری در اروپا

انتخاب یک کشور مناسب که بتوان شغلی درخور و شایسته و مطابق با مهارت ها و حرفه و مدرک تحصیلی را پیدا کرد، حائز اهمیت است.این کشور اروپایی مسلما باید بازار کار خوبی داشته باشد تا ارزش مهاجرت کاری را داشته باشد.
کشورهای اروپایی جهت اقامت کاری تقریبا قواتین همانندی دارند. در اصل باید ابتدا به شهروند خارجی، پیشنهاد کار شود تا او مراجعه کند.
لازم به ذکر است آگهی نیروی کار ابتدا در خود کشور اروپایی به مدت سه ماه انجام می گیرد، اگر متقاضی نتوانست برای شغلی که آگهی داده، نیروی فعال و ماهر پیدا کند این آگهی در کل اروپا اتحادیه اروپا داده می شود.بعد از عبور این دو مرحله، نوبت به شهروندان خارجی که تقاضا کننده، هستند، خواهد رسید.

اقامت اروپا

پروسه ای بعد از ورود به اروپا از طریق اقامت کاری

فردی که از طریق اقامت کاری وارد اروپا شد، در چند روز اول ورودش باید به اداره پلیس مراجعه کند و آمدنش را به آنها اعلام دارد .
بعد از این مرحله یک حساب بانکی در یکی از بانک ها باز کند و در آخر یک بیمه نامه تهیه کند که کشورهای اندکی این بیمه نامه را خواهانند.

تحویل مدارک بعد از پروسه بالا

شخص اقامت گیرنده باید مدارک زیر را به اداره کار ببرد تا پرونده اش به جریان بیفتد:

  • گذرنامه یا پاسپورت
  • سابقه کاری خود
  • مدارک تحصیل

روش های اقامت کاری در برخی کشورهای اروپایی

کشورهای نام برده زیر، روش هایی را برای اقامت کاری پیش روی تقاضا کننده کار می گذارند که بعد از ذکر نام به شرایط یکی از آنها ، بسنده خواهیم کرد:

  • آلمان
  • اتریش
  • افریقا
  • بلژیک

اقامت اروپا

اقامت کاری در کشور بلژیک

کشور بلژیک که جز کشورهای برتر اتحادیه اروپا است، یک ویزای شش ماهه برای شخص جوینده کار در کشور بلژیک می فرستد و آن تقاضا کننده در این مدت می بایست، شغل مناسب و مورد نظرش را پیدا کند.
این ویژگی عالی را بلژیک دارد که شهروند خارجی می تواند ابتدا ویزای کشو دیگر اتحادیه اروپا را بگیرد بعد برای اقامت کاری کشور بلژیک اقدام کند.
همچنین بلژیک نسبت به سایر کشورهای اروپایی سریعتر و راحت تر اقامت دائم را صادر میکند.

مشاورین مؤسسات حقوقی جهت اقامت اروپا

مشاورین موسسات حقوقی که نام شرکت های معتبر آنها در دنیای اینترنت، ذکر شده است، به متقاضیان عزیز، درباره مهاجرت و اقامت کاری یا هر گونه سؤال در زمینه اقامت، به صورت روان توضیح و مشاوره خواهند داد.
برای این کار می توانید به دفاتری که در خصوص اقامت کاری اروپا خدمات ارائه می دهند مراجعه بفرماید. در اتلاف نکردن وقت و هزینه، از طریق سایت و شماره های مندرج شده ارتباط برقرار کنید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت در اروپا

اخذ اقامت در اروپا

در مورد اخذ اقامت در اروپا صرف اینکه به چه کشوری بیشتر برای زندگی کردن …