سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / خرید ملک و اقامت آلمان

خرید ملک و اقامت آلمان

خرید ملک از جمله راه های سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت آلمان می باشد و افراد می توانند از این طریق به راحتی به اقامت دائم نیز دست پیدا کنند.

اقامت آلمان

اخذ اقامت آلمان با خرید ملک

خرید ملک را می توان راهی جهت اخذ اقامت آلمان قرارداد چرا که بسیاری از کشورها با ایجاد شرایط نامساعد اقتصادی برنامه هایی را طراحی می کنند تا بتوانند خسارت های وارده را جبران نمایند.
وجود این راه می تواند هم برای متقاضیان و هم برای کشور مقصد مفید واقع شود.
افراد قبل از انجام هر کاری باید اطلاعات کافی در آن زمینه کسب کنند و در صورت عدم توانایی در کسب اطلاعات مورد نیاز می توانند از متخصصان آن حوزه استفاده نمایند.
جهت خرید ملک نیز نیاز است به قوانین مربوط به طور کامل مسلط باشید چرا که امکان از دست دادن سرمایه در صورت عدم آگاهی وجود خواهد داشت.
بسیاری از افراد هنگام خرید ملک در آلمان از آنجا که بر قوانین مربوطه تسلط کافی ندارد ترجیح می دهند از وکلای حرفه ای استفاده نمایند تا با مشکلات احتمالی روبرو نشوند.

اقامت آلمان

هزینه خرید ملک در آلمان جهت اخذ اقامت

در هنگام خرید ملک در کشورهای اروپایی از جمله آلمان باید سرمایه خود را به واحد پول کشور مقصد تبدیل کرد چرا که قصد سرمایه گذاری در آن کشور را دارا می باشیم.
از آنجا که واحد پول ایران در مقایسه با کشورهای دیگر از ارزش کمتری برخوردار است می توان گفت چندین برابر نسبت به سرمایه موجود باید در دست داشته باشیم تا بتوانیم در کشورهایی چون آلمان ملک خریداری کنیم.
هزینه های خرید ملک در آلمان به نسبت تهران می توان گفت ۱۶۰-۱۲۰ برابر می باشد بنابراین تنها افرادی قادرند از این فرصت جهت اخذ اقامت استفاده نمایند که از توانایی بالایی در زمینه اقتصادی برخوردار باشند.
البته هزینه های خرید ملک در آلمان از شهری به شهر دیگر متفاوت است به طوری که قیمت ها در شهرهای بزرگ و نقاط مختلف این شهرها دارای نوسانات بسیاری می باشند.
از این رو قبل از خرید بهترین کار بررسی ملک های موجود در مناطق مختلف و تطابق آن با سرمایه ی خود می باشد.

اقامت آلمان

مشاوران املاک در آلمان جهت خرید ملک

در آلمان نیز همانند کشورهای دیگر مراکزی وجود دارند که املاک مختلف را در اختیار متقاضیان قرار می دهند از این رو بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به یافتن ملک مناسب با شرایط موجود خود از این طریق برطرف خواهد شد.
این مراکز مشاوران حرفه ای در ارتباط با ارائه املاک دارا می باشند که می تواند افراد را در رسیدن به اهداف مورد نظر باری کند.
با وجود متقاضیان بسیار در حوزه ی خرید ملک در آلمان می توان گفت بلزار این مراکز نیز داغ شده است چرا که در ازای ارائه ی خدمات به آنها می توانند کسب درآمد نیز کنند.
افرادی که قصد خرید ملک جهت اخذ اقامت المان را دارا می باشند می توانند با مراجعه به مشاوران املاک واقع در این کشور به انتخاب گزینه ی نزدیک به شرایط خود بپردازند.

اقامت آلمان

نکات جالب در رابطه با شرایط زندگی در آلمان…

آلمانی ها دارای شرایط جالب در زندگی خود می باشند که لازم است افراد غریبه با برخی از آنها آشنا شوند که در ادامه می توانیم به بررسی آنها بپردازیم.
از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آلمانی ها طبق آداب خود به گارسون ها انعامی معادل ۱۵٪ مبلغ کل غذای مصرفی پرداخت می نمایند.
  • بهای تاکسی در کشور آلمان بسیار زیاد است.
  • هیچ مجازاتی برای فردی که از زندان فرار می کند در این کشور لحاظ نشده است.
  • در صورت تمام شدن سوخت خودروتان در بزرکراه های آلمان جریمه خواهید شد.
  • افراد از سال ۲۰۱۴ جهت ورود به دانشگاه ها نیازی به پرداخت شهریه نخواهند داشت حتی دانشجویان خارجی.
  • امکان نامگذاری اسم مشترک بین پسر و دختر در آلمان وجود نخواهد داشت.
  • بخشی از حجم برق تولیدی این کشور از طریق انرژی های تجدیدپذیر می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

هزینه اقامت در آلمان با خود اشتغالی

افراد خارجی می توانند طبق قوانین مهاجرتی اقامت در آلمان را به صورت موقت و دایمی برای خود و خانواده دریافت کنند. برای راه اندازی کسب و کار در آلمان نیاز به ویزای