سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / دریافت اقامت تجاری آلمان

دریافت اقامت تجاری آلمان

کشور آلمان شامل حوزه های صنعت است و همین طور اقتصاد خیلی قوی دارد . در این بین مشاهده شده است که دریافت اقامت تجاری آلمان شامل شرایط ویژه بوده که باید به درستی مورد بررسی قرار گیرد .

اقامت تجاری آلمان

این اقامت دارای قوانین خاصی می باشد که شاید بهتر باشد به درستی بررسی شود. مراحل برای گرفتن اقامت تجاری آلمان می بایست به درستی دنبال شود.

اقامت تجاری آلمان

معرفی انواع ویزا و دریافت اقامت تجاری آلمان

مسافرت به آلمان با هدف کار کردن از اهمیت خاصی بهره مند است و گروه هایی که مسئول مصاحبه با شخص می باشند باید به درستی شرایط متقاضی را بررسی کنند .

مورد اول در این باره می باشد که متقاضی با چه هدفی به این ایران مسافرت می کند و این هدف قرار است چطور به حقیقت مبدل شود . به عنوان نمونه اگر قرار است که سفرتان هدفش کار آفرینی باشد باید به درستی مشخص کنید که نخست می توانید چند نفر را وارد زمینه کاری شما کرده و مقدار مالیات پرداختی چقدر است .

مورد بعدی در مورد پتانسیل مالی از سمت شماست ، در مدرک های لازم برای گرفتن ویزای تجاری آلمان حساب مالی شما با دقت زیادی مورد بررسی قرامی گیرد .

مورد آخر مربوط به شرایطی می باشد که شخص می خواهد برای یک کمپانی در این کشور کار کند و این موضوع باید به شکل خیلی دقیق حتما بررسی شود . در واقع باید میان دو کشور مبدا و مقصد نامه نگاری انجام شود .

اقامت تجاری آلمان

مدارک لازم برای ویزای تجاری آلمان

نخست که شناسنامه و کارت ملی تاریخ دار ضروری است . گذرنامه ای که ارایه می کنید باید دارای اعتبار بیشتر از شش ماه باشد و این تاریخ با زمان تقاضای ویزایتان بررسی خواهد شد. کپی از صفحه هایی که مهر ویزا در آن ثبت شده مهم است .

متقاضی باید سه قطعه عکس ارائه کند و عکس ها پس زمینه ی سفید داشته باشد . اگر شخصی همراه دارد به دو قطعه عکس همراه هم احتیاج است. طبق قوانین عکس متقاضی باید بر روی برچسب ویزا چاپ شده باشد .

مراحل صدور ویزای تجاری آلمان

نخست باید به آژانس مسافرتی دیگری مراجعه کنید و فرم درخواست خود را به طور صحیح پر کنید ، گرفتن وقت برای مصاحبه از طریق اینترنت است و معمولا شماره تماسی برای این موضوع به شما ارایه نخواهد شد .

به جرات می توان گفت که گرفتن ویزای آلمان در وضعیت الان بسیار متقاضای بسیاری دارد و این موضوع در همه ی گروه ها با تعیین وقت بسیار به طول می انجامد . بهترین انتخاب برای تقاضا سه ماه قبل از تاریخ سفر می باشد .

اقامت تجاری آلمان

نکته هایی درباره ی ویزای تجاری آلمان

زمان های مصاحبه ی مشخص شده به هیچ عنوان کنسل نمی شوند پس بهتر است زمانی اقدام به گرفتن نوبت کنید که مطمئنید می توانید در آن زمان در سفارت حضور داشته باشید .قانونی وجود دارد که باید از ان اطلاع داشته باشید . در صورتی که ۵۹ ماه قبل از وقت مشخص شده برای ویزای آلمان درخواست کردیدد و اثر انگشت شما دریافت شد احتیاجی به حضور شما برای ارائه نیست .

حتما دقت کنید که نوبت سفارت باید به اسم متقاضی تنظیم گردد . در این شرایط فرد وکیل باید در روز ارائه تقاضای همه ی مدرک های مورد نیاز را به همراه خود داشته باشد و به سفارت ارایه دهد .مدتی است که مشخص کردن نوبت در سفارت آلمان به صورت اینترنتی امکان پذیر شده و فقط از سایت های سفارت انجام می پذیرد . هدف از این کار راحت تر شدن روند گرفتن نوبت مصاحبه برای متقاضیان است . در واقع دیگر احتیاجی به مراجعه به دفتر های خدماتی مربوط به صدور ویزا نخواهید داشت .

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

هزینه اقامت در آلمان با خود اشتغالی

افراد خارجی می توانند طبق قوانین مهاجرتی اقامت در آلمان را به صورت موقت و دایمی برای خود و خانواده دریافت کنند. برای راه اندازی کسب و کار در آلمان نیاز به ویزای