سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / چگونگی اقامت در آلمان با خرید سهام

چگونگی اقامت در آلمان با خرید سهام

اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد چگونگی اقامت آلمان با خرید سهام کسب کنید می توانید با موسسه های حقوقی که در امور مربوط به مهاجرت فعالیت می کنند  ارتباط برقرار کرده ودر زمینه خرید سهام برای اخذ اقامت و روشهای سرمایه گذاری با آنها مشورت کنید.

چگونگی اقامت در آلمان با خرید سهام

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری 

امروزه بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال گرفتن مجوز اقامت در کشور های خارجی از جمله آلمان هستند که یکی از روشهایی که می توان از آن طریق برای اقامت در این کشورها مجوز گرفت خرید سهام و اوراق مشارکت و سرمایه گذاری در این کشور هاست. همچنین برای این کار می توان از اقامت موقت برای تحصیل استفاده کرد که دانشجویان برای ادامه تحصیل تحت شرایط خاص می توانند برای اخذ آن اقدام کنند.

شما می توانید در مدت زمان تقریبا کوتاهی اقامت از راه سرمایه گذاری را دریافت کنید علاوه بر این نیاز به مدرک زبان ندارید، می توانید خانواده را همراه خود ببرید، در این شیوه علاوه بر آلمان مجوز اقامت کل کشورهای محدوده شینگن را کسب میکنید، نیاز به ثبت شرکت ندارید و در عین حال از حقوقی مشابه شهروندان اروپایی برخوردار خواهید بود و در ضمن امکان راه اندازی کسب و کار را در یکی از موفق ترین و امن ترین اقتصاد های جهان بدست می آورید.

انواع روش های اقامت در آلمان با سرمایه گذاری و خرید سهام

از انواع روش گرفتن اقامت می توان به خرید سهام در آلمان و سرمایه گذاری در این کشور اشاره کرد و همچنین با کار، ازدواج، پناهندگی و تولد هم می توان مجوز اقامت در این کشور را گرفت. در هرکدام از این روش ها اول اقامت موقت برای شما صادر خواهد شد در صورتی که تمایل داشته باشید پاسپورت آلمان را بگیرید و تابعیت آنجا را داشته باشید باید مجوز اقامت دائم را دریافت کنید.

اگر مایلید بدانید که چطور می توان اقامت دائم را گرفت باید گفت بعد از اینکه پنج سال در کشور مذکور مالیات پرداخت کردید می توانید از این اقامت بهره مند شوید البته در این مرحله شما شهروند درجه دو آنجا محسوب می شوید که حق شرکت در رأی گیری را نخواهید داشت و همچنین هیچ منصب سیاسی هم نمی توانید داشته باشید ولی از سایر حقوق شهروندان آن کشور بهره مند خواهید شد‌.

در روش اخذ اقامت با سرمایه گذاری هم اول اقامت موقت به شما داده می شود البته باید این نکته را هم متذکر شویم که همه سرمایه گذاری ها منجر به اخذ مجوز اقامت نمی شود. شما می توانید با پرداخت به موقع مالیات و اینکه بتوانید نشان دهید قادر به پرداخت حقوق و بیمه خود و کارمندانتان تا یکسال آینده هستید و سود آور بودن کسب و کارتان را ثابت کنید و همچنین اگر فعالیت خود را طبق طرح اولیه ای که ارائه داده اید پیش ببرید می توانید اقامت خود را در آلمان تمدید کنید.

هزینه اقامت در آلمان با خرید سهام

هزینه اقامت در آلمان با خرید سهام

انواع ویزای آلمان که توسط این کشور صادر می شود متنوع است و شامل ویزای کار، ویزای تجمیع خانواده، ویزای توریستی، سفرکاری، تحقیقاتی، خدمات درمانی و تحصیلی می باشد که گرفتن هرکدام از این موارد دارای پیچیدگی های فراوانی است ولی با وجود این روز به روز به تعداد درخواست کنندگان ویزای این کشور افزوده می شود.

اینکه افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری در کشور آلمان را دارند دلایل متعددی دارد که از آن جمله می توان گفت این کشور سیستم بهداشت بسیار قدرتمندی دارد و نظام آموزشی آن رایگان است همچنین از نظر رفاه و سطح زندگی اجتماعی مردم در جایگاه بالایی قرار دارد علاوه بر این بیست و هشت شرکت و برند قدرتمند و معروف و بنام دنیا مثل مرسدس بنز، پورشه و بی ام دبلیو در آلمان هستند.

برای کسب اطلاعات مفید در زمینه هزینه اقامت در آلمان با خرید سهام می توانید با شرکت ها و موسسات حقوقی تماس گرفته و از مشاوران آنها در این رابطه و در مورد انواع سرمایه گذاری اعم از خرید سهام یا اوراق یا ثبت شرکت راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

هزینه اقامت در آلمان با خود اشتغالی

افراد خارجی می توانند طبق قوانین مهاجرتی اقامت در آلمان را به صورت موقت و دایمی برای خود و خانواده دریافت کنند. برای راه اندازی کسب و کار در آلمان نیاز به ویزای

دیدگاهتان را بنویسید